Senior bez nehod

Rada seniorů udělila záštitu a stala se partnerem projektu Senior bez nehod.

V jeho rámci nabízíme možnost bezplatného divadelního představení s názvem Senior bez nehod. Jde o aktualizované představení, kde jsou mimo jiné zapracované veškeré novinky v dopravě, které jsou platné od letošního roku. např. nový bodový systém, nové značky, doklady v elektronické podobě a řada dalších. Pro všechny příchozí jsou připraveny i drobné dárky. Divadelní představení budou probíhat od září 2024 do května 2025.

Co musíte udělat, abyste divadelní představení pro své organizace zajistili?

  • Zajistit sál – (jeviště 5×3 m, zásuvka do10 m vzdálenosti, kapacita 50-150 osob) – včetně úhrady. Pokud budete potřebovat spolufinancování, obraťte se na centrálu, pokusíme se společně vyřešit.
  • Zvolit termín
  • Vyplnit formulář
  • Zajistit účast seniorů

Pokud máte zájem o bezplatné divadelní představení, které přijede až k vám, tak prosím vyplňte nezávazně krátký formulář a počkejte až se vám ozve produkční tohoto projektu a domluvíte se na konkrétním termínu.

Zde je odkaz na nezávazný formulář: https://1url.cz/Numg8 (klikněte na odkaz, vyplňte formulář a klikněte odeslat.) Použít můžete i přihlášku v listinné podobě, kterou vyplníte a zašlete na RS ČR (rscr@rscr.cz) a opět počkejte až se Vám ozve produkční - PŘIHLÁŠKA SENIOR BEZ NEHOD.

Je to časově omezená nabídka. Jakmile se jednotlivá představení vyčerpají, nebude již možné si představení objednat. Doporučuji vyplnění formuláře neodkládat.

Zajímá vás, jak to bude probíhat a co je vše potřeba zajistit z vaší strany, tak se prosím podívejte na krátké video, kde se dozvíte vše potřebné. Zde je odkaz na video: https://www.youtube.com/