Nečekaný úspěch jihočeských seniorských sportovců

V sobotu 25. listopadu se uskutečnil v Praze historicky první turnaj ve stolním tenise pořádaný Radou seniorů ČR. Své síly změřili vítězové jednotlivých krajských kol, celkem 32 sportovců. Jihočeské reprezentaci, kterou tvořili 2 muži a dvě ženy, se  dařilo velice dobře. V kategorii žen zvítězila a zlatou medaili získala Marie Poláková z Písku. Ve finále porazila Janu Kolářovou z Českých Budějovic, která si odvezla druhé místo a stříbrnou medaili. V kategorii mužů obsadil třetí místo a získal bronzovou medaili Miroslav Brichta z Českých Budějovic a čtvrtý člen týmu Jan Pavlásek obsadil v celkovém hodnocení 5. místo.

Krajská rada Jihočeského kraje děkuje všem členům týmu za vzornou reprezentaci svého kraje.