Nabízíme nenáročný pobyt vhodný pro starší seniory a hosty s pohybovým omezením
Sezona 2027
5 nocí s polopenzí, obědovými balíčky 4 denním wellness programem a autobusovou dopravou k nám i zpět domů + vstupenka do muzea v Benediktinském klášteře jako dárek - 8400 Kč/osoba – tato cena je platná pro skupiny 45-60 platících účastníků.
Pro skupinu až 50 osob nabízíme pro potřeby skupiny na požádání v zdarma salonek
Příplatek za jednolůžkový pokoj: 400 Kč/noc, Místní poplatek: 35 Kč/osoba/noc
Řešení pro menší skupiny:
Příplatek na dopravu pro skupiny 25 – 34 platících účastníku 600,- /osoba
Příplatek na dopravu pro skupiny 35 – 44 platících účastníku 400,- /osoba
Co všechno u nás můžete vidět?
Tady je jeden z možných programů:
- den, příjezd
- den, vycházka po městě s komentářem, návštěva muzea (vstupenky dostanete jako dárek), wellness
- den, vycházka s návštěvou ZOO Venet, wellness
- den, prohlídka Benediktýnského kláštera (hned vedle hotelu) s obpočinkem v klášterní zahradě, wellness
- den, prohlídka Police nad Metují s návštěvou muzea Merkur (15 min. autobusem, zastávka 200m od hotelu), wellness
Aktivnější jednotlivci mohou absolvovat individuální výlet do okolí:
Stolová hora Ostaš, dva nenáročné labyrinty, vyhlídka a skalní bludiště, 10 minut autobusem.
Broumovské stěny, vyhlídka Hvězda. Náročnější výlet. Deset minut autobusem, potom dvacetiminutový traverz na hřeben k vyhlídce.Uvidíte celý broumovský výběžek. Dále po hřebenu cesta vede přes Kamenné divadlo, Kovářovu rokli k vyhlídce na krajinu Kladska Supí hnízdo.
Teplické skalní město (Jeďte tam pohodlně vlakem. Nádraží je 400 m od hotelu. Zastávka vlaku je přímo u vstupu do skal. Vlak jezdí každou hodinu. Cesta cca 35 minut.)
Adršpach (Jeďte tam pohodlně vlakem. Nádraží je 400 m od hotelu. Zastávka vlaku je přímo u vstupu do skal. Vlak jezdí každou hodinu. Cesta cca 35 minut.)
Vstupné ani komentář není v ceně výletu
V regionu se dále nachází:
- Adršpach
- Teplické skály
- Broumovsko
- Kladsko (Klodzko)
- Chudoba (Kudowa Zdrój)
- Trhy
- Vambeřice
- Ostaš a Slotové hory
- Broumovské stěny
- Benediktínský klášter
- Hitlerovo podzemní město
|
|
















