Sportovní klub seniorů Most

Sportovní klub seniorů  má  k dnešnímu dni organizováno 92 členů při Středisku volného času. Mimo týdenní a měsíční programy   pořádá turnaje v rámci klubu i mimo  něj  Jedná se například o: soutěže ve střelbě se vzduchovky -  ta  skončila takto:  kategorie žen 1.místo Vozková Jitka, 2. místo Reimannová Helena , 3. místo Morgensternová Marie,  kategorie muži 1.místo Chocholoušek Jiří, 2. místo Topinka Jiří, 3. místo  Chorváth Vladimír.

Sportovní klub seniorů uspořádal první turnaj ve fotbale 60+ za účasti Prahy, Teplic a dvou našich teamů.Vítězem se stala Praha, která má již dvouleté zkušenosti, někteří hráli za reprezentaci  mezi Českou a Slovenskou republikou. Náš  team bílý  byl  na 2.místě.  Hrál  v sestavě – Houška, Litavský, Smetánka, Svoboda S.  3.místo obsadil modrý team který hrál v sestavě  Kondr, Linda, Topinka, Král .     4.místo patřilo Teplicím.

Turnaj ve stolním tenise, hraný jako SKS CUP, měl toto pořadí :   1. Bláha Pavel, 2. Jadrný Míla, 3. Stulák Jiří, 4.Topinka Jiří, 5. Zedek Ivan, 6. Kortus Jan, 7.Vršecký Petr, 8.Houška Josef.

Dále probíhá turnaj v bowlingu za účasti 9 teamů po 5 hráčích. Po 3.kole je toto pořadí:

1. TOP 5  Topinková, Kondr, Turek, Vondrášek, Topinka, Houška(nához 204)